Новости

Як говорити з донькою про сексуальне насильство

Запрошуємо всіх мам, представниць_ків соціальної сфери на онлайн вебінар «Як говорити з донькою про сексуальне насильство». Основні організатори Позитивні жінки - Positive Women в партнерстві з AHF Ukraine в рамках національної кампанії "Насильству немає виправдання!"
Вебінар відбудеться 7 грудня з 15:00 до 16:30 години в ZOOM.
З вами зустрінуться:

12

Подробнее...

Пандемія COVID-19 негативно вплинула на дотримання прав людини в Україні

З початком епідемії коронавірусу ми стали фіксувати більше звернень від людей з ключових груп щодо порушень їх прав. У 2020 році, в Україні, зафіксовано 775 кейсів, кожен з яких містить по декілька правопорушень водночас.

thumbnail 0009

9 грудня 2020 року об 11:00 відбудеться зустріч з прямою трансляцією «Права ключових груп в Україні і регіоні СЄЦА: ситуація, моніторинг, реагування на порушення», на якій буде представлено результати унікальної в Україні та регіоні системи реагування на порушення прав серед уразливих груп населення до ВІЛ та туберкульозу - REAct.

Подробнее...

Інституційне насильство

В рамках Кампанії "Насильству немає виправдання!" презентуємо ряд відеоробіт, що висвітлюють проблеми, пов'язані з насильством по відношенню до жінок, і демонструють взаємозв'язок ВІЛ, гендеру та насильства.

 

#16DaysEWNA
#Насильству_немає_виправдання
#No_excuse_for_violence
#Насилию_нет_оправдания
#HelpWomenStory
#ahfpartner
#ПозитивніЖінки
#AHF_Ukraine

Насильству немає виправдання!

В рамках Кампанії "Насильству немає виправдання!" презентуємо ряд відеоробіт, які висвітлюють проблеми пов'язані з насильством по відношенню до жінок і демонструють взаємозв'язок ВІЛ, гендеру та насильства. Вся Кампанія спрямована на активізацію та залучення жінок, що живуть з ВІЛ та жінок з уразливих груп, а також широкої громадськості, до вирішення проблем, пов'язаних з насильством в різних сферах нашого життя.

Подробнее...

Права ВІЛ-позитивних жінок в системі охорони здоров’я

Права ВІЛ-позитивних жінок в системі охорони здоров’я. На цю животрепетну тему ми чуємо чимало негативних історій від жінок з різних регіонів України, в яких присутні відмови і приниження, і сумнівні рекомендації лікарів, завищення вартості за послугу, розголошення ВІЛ статусу пацієнтки і т.п.
Більшість з цих лікарів є непоганими фахівцями, але, все ж таки, вони порушують законодавчі та етичні норми прийому і ведення пацієнток. На додаток до цих порушень мають вплив суспільні стереотипи, які формують загальну картину гендерних відносин в Україні і є несприятливими для реалізації жінками своїх прав, і відповідно подвоюють тиск на жінок, які живуть з ВІЛ.

Подробнее...

 • Новости на главной
  • 03.03.2012г. в "Комьюнити Центре" прошло торжество, посвященное предшествие весны

   Программа мероприятия: поздравление социального работника Цехович Ларисы. торжественный стол. конкурсы. викторины. подарки. пение в караоке. Живая музыка в исполнении социального работника Громова Сергея.

   Подробнее...

  • Ролик «Две жизни» к Всемирному дню борьбы со СПИДом

   Восточноевропейское и Центральноазиатское Объединение ЛЖВ сняло ролик о важности своевременного тестирования на ВИЧ. Этот ролик о том, что у каждого человека есть выбор, от которого кардинально зависит его дальнейшая жизнь: сдать тест на ВИЧ и жить обычной жизнью или быть в неведении и не знать реальное состояние своего здоровья.

   Подробнее...

  • Поздравляем с Днем Рождения!

   Дорогая наша Альбина Олеговна! Поздравляем Вас с Днем Рождения! Желаем Вам всего самого теплого, сладкого и желанного в жизни! Под Вашим чутким руководством Работаем не первый год. И здесь поздравить Вас сегодня Собрался весь честной народ!

   Подробнее...

  • Продолжаем обучение и укрепляем сотрудничество

   17 апреля в ресурсном центре БФ «Дорога домой» в рамках коалиционного проекта по предупреждению домашнего насилия при финансовой поддержке Украинского Женского Фонда проведен очередной семинар «Гендер и ВИЧ». Участники: представители женских и ВИЧ-сервисных общественных организаций Одессы и Одесской области....

   Подробнее...

 • Новости общие
  • Благодарность за профессиональную медицинскую помощь

   Здоровье – это самое ценное, что есть у человека. Именно оно позволяет жить полной жизнью, радоваться ею и дарить радость другим. Здоровье нельзя сравнивать с такими материальными благами, как деньги, недвижимость или другими подобными средствами, предоставляющими людям все необходимые условия для комфортной...

   Подробнее...

  • Тренинг: Основы гендерного равенства и предоставление гендерно-ориентированных услуг

   26 июля 2017 года общественная организация «Солнечный круг» провела тренинг на тему: «Основы гендерного равенства и предоставление гендерно-ориентированных услуг». Тренинг проводился в рамках «Проекта укрепления гражданского общества», который реализуется ИСАР «Единение» при поддержке Агентства...

   Подробнее...