В одеській Чорноморській виправній колонії № 74 для жінок утримується близько 450 засуджених, які вперше потрапили за рішенням суду до виправного закладу. Під час останнього моніторингового візиту представників Харківської правозахисної групи до колонії і з боку засуджених, і з боку адміністрації була озвучена проблема незабезпечення верхнім одягом та зимовим взуттям. В найближчий час на свободу вийдуть близько 75 жінок, частина з яких не має цивільного зимового одягу та взуття, в якому можна повернутися додому.

Харківська правозахисна група звертається з проханням до небайдужих людей з пропозицією передати непотрібний (старий, немодний, такий, що був у використанні) жіночий зимовий верхній одяг. Також є потреба у забезпеченні зимовим взуттям жінок, які відбувають покарання (відповідно, взуття повинно бути на низькій підошві, без високого каблука, стриманого кольору). Розміри одягу та взуття потрібні різні, всі отримані речі будуть передані до колонії.

Речі можна передати в Харкові, Києві або Одесі:

Адреса в Одесі: безпосередньо до ЧВК 74 або до ОО "Сонячне коло": вул. Канатная, 28
тел/факс:
(048) 704 06 20
(048) 795 45 20
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Контактна особа: Альбіна Котович - 067 489 06 87

Адреса в Харкові: вул. Іванова, 27, офіс 4,

Адреса в Києві: вул. Велика Житомирська, 12 офіс 1

Контактна особа: Андрій Діденко - 093-985-25-74

 

Будемо вдячні за будь-яку допомогу та за поширення цієї інформації.