Інституційне насильство

В рамках Кампанії "Насильству немає виправдання!" презентуємо ряд відеоробіт, що висвітлюють проблеми, пов'язані з насильством по відношенню до жінок, і демонструють взаємозв'язок ВІЛ, гендеру та насильства.

 

#16DaysEWNA
#Насильству_немає_виправдання
#No_excuse_for_violence
#Насилию_нет_оправдания
#HelpWomenStory
#ahfpartner
#ПозитивніЖінки
#AHF_Ukraine

Насильству немає виправдання!

В рамках Кампанії "Насильству немає виправдання!" презентуємо ряд відеоробіт, які висвітлюють проблеми пов'язані з насильством по відношенню до жінок і демонструють взаємозв'язок ВІЛ, гендеру та насильства. Вся Кампанія спрямована на активізацію та залучення жінок, що живуть з ВІЛ та жінок з уразливих груп, а також широкої громадськості, до вирішення проблем, пов'язаних з насильством в різних сферах нашого життя.

Подробнее:

Права ВІЛ-позитивних жінок в системі охорони здоров’я

Права ВІЛ-позитивних жінок в системі охорони здоров’я. На цю животрепетну тему ми чуємо чимало негативних історій від жінок з різних регіонів України, в яких присутні відмови і приниження, і сумнівні рекомендації лікарів, завищення вартості за послугу, розголошення ВІЛ статусу пацієнтки і т.п.
Більшість з цих лікарів є непоганими фахівцями, але, все ж таки, вони порушують законодавчі та етичні норми прийому і ведення пацієнток. На додаток до цих порушень мають вплив суспільні стереотипи, які формують загальну картину гендерних відносин в Україні і є несприятливими для реалізації жінками своїх прав, і відповідно подвоюють тиск на жінок, які живуть з ВІЛ.

Подробнее:

Вакцинація дорослих ВІЛ-позитивних людей

Продовжуємо тему вакцинації дорослих ВІЛ-позитивних людей. Раніше ми вже писали про рекомендовані щеплення для людей, які живуть з ВІЛ  Нагадаємо, що більшість вакцин є рекомендованими для ЛЖВ.

Подробнее:

Графік вакцинації ВІЛ-позитивних людей

 Графік вакцинації ВІЛ-позитивних людей:

Графік вакцинації ВІЛ-позитивних людей:

Для повноцінного захисту від ВПЛ та профілактики раку шийки матки рекомендується зробити три введення вакцини за такою схемою - 0, 1-2, та 6 міс. 
0 – день введення першої дози, через 1-2 місяці введення другої дози та через 6 місяців введення третьої дози після першого щеплення.

???? В якому віці потрібно зробити щеплення?

Рекомендовано отримати всі три дози вакцини у віці від 9 до 14 років.
_До 9 років щеплення проти ВПЛ не рекомендовані, тому що не проводились дослідження їх ефективності для дівчат до 9 років.
_Можна робити щеплення після 14 років, проте захист буде надійнішим, якщо імунітет буде набуто до інфікування вірусом папіломи людини - до початку статевого життя.
_Вакцини проти папіломавірусу мають доведену ефективність захисту у жінок віком від 26 років, а також ВІЛ позитивних жінок 18 - 25 років. 
_Рекомендований вік для вакцинації ВІЛ-позитивних – до 26 років. У вакцинованих ВІЛ-позитивних жінок вакцина не впливала на число клітин CD4+, вірусне навантаження ВІЛ та клінічну стадію ВІЛ.

У світі існують декілька вакцин проти вірусу папіломи людини: двовалентна, чотиривалентна і дев’ятивалентна, що захищають проти 2-х, 4-х, та 9-ти типів вірусів папіломи людини. Ці вакцини захищають проти типів папіломавірусу, що найчастіше є причиною раку шийки матки. В Україні 9-валентна вакцина поки що не зареєстрована.

Важливо пам’ятати, що вакцинація не скасовує регулярних профілактичних оглядів і скринінгу на рак шийки матки та не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом

Источник: AHF Ukraine

  • Новости на ЛЖВ
    • В Украине создана Сеть организаций, работающих с ВИЧ-позитивными подростками

      ОО "Солнечный круг" в лице Лидера подростковой группы приняли участие в первой учредительной Национальной встрече по созданию Сети организаций, работающих с ВИЧ-позитивными и уязвимыми к ВИЧ подростками в Украине, которая состоялась 9-11 сентября в Киеве. Среди участников встречи были...

      Подробнее

    • Epclusa компании Гилеад для лечения больных с гепатитом С

      Ну, наконец-то мы сегодня получили гуманитарную помощь в виде более 1700 упаковок ОРИГИНАЛЬНОГО инновационного препарата Epclusa компании Гилеад для лечения больных с гепатитом С, инфицированных разными генотипами ВГС (т.н. пангенотипический препарат).

      Подробнее

    • Уход и поддержка ЛЖВ – одно из ключевых направлений в работе ОО «Солнечный круг»

      Вот уже на протяжении долгих лет ОО «Солнечный круг» оказывает услуги по уходу и поддержке ЛЖВ (людей, живущих с ВИЧ). И независимо от того, что названия реализуемых общественной организацией проектов из года в год могут меняться, работа, направленная на оказание всесторонней помощи людям, живущим с ВИЧ (детям и...

      Подробнее

    • В ближайшее время для лечения ВИЧ в Украине может быть задействован новый препарат «Долутегравир»

      Уже в ближайшее время для лечения ВИЧ в Украине может быть задействован новый, более дешевый, и не менее эффективный вид препарата под названием «Долутегравир». Благодаря адвокационной деятельности активистов пациентского сообщества, в том числе и Сети ЛЖВ, патентный пул лекарственных средств и ВииВ Хелскер (ViiV Healthcare)...

      Подробнее

    • Насильству немає виправдання!

      В рамках Кампанії "Насильству немає виправдання!" презентуємо ряд відеоробіт, які висвітлюють проблеми пов'язані з насильством по відношенню до жінок і демонструють взаємозв'язок ВІЛ, гендеру та насильства. Вся Кампанія спрямована на активізацію та залучення жінок, що живуть з ВІЛ та жінок з...

      Подробнее

    • Права ВІЛ-позитивних жінок в системі охорони здоров’я

      Права ВІЛ-позитивних жінок в системі охорони здоров’я. На цю животрепетну тему ми чуємо чимало негативних історій від жінок з різних регіонів України, в яких присутні відмови і приниження, і сумнівні рекомендації лікарів, завищення вартості за послугу, розголошення ВІЛ статусу пацієнтки і т.п....

      Подробнее