Інституційне насильство

В рамках Кампанії "Насильству немає виправдання!" презентуємо ряд відеоробіт, що висвітлюють проблеми, пов'язані з насильством по відношенню до жінок, і демонструють взаємозв'язок ВІЛ, гендеру та насильства.

 

#16DaysEWNA
#Насильству_немає_виправдання
#No_excuse_for_violence
#Насилию_нет_оправдания
#HelpWomenStory
#ahfpartner
#ПозитивніЖінки
#AHF_Ukraine

Насильству немає виправдання!

В рамках Кампанії "Насильству немає виправдання!" презентуємо ряд відеоробіт, які висвітлюють проблеми пов'язані з насильством по відношенню до жінок і демонструють взаємозв'язок ВІЛ, гендеру та насильства. Вся Кампанія спрямована на активізацію та залучення жінок, що живуть з ВІЛ та жінок з уразливих груп, а також широкої громадськості, до вирішення проблем, пов'язаних з насильством в різних сферах нашого життя.

Подробнее...

Права ВІЛ-позитивних жінок в системі охорони здоров’я

Права ВІЛ-позитивних жінок в системі охорони здоров’я. На цю животрепетну тему ми чуємо чимало негативних історій від жінок з різних регіонів України, в яких присутні відмови і приниження, і сумнівні рекомендації лікарів, завищення вартості за послугу, розголошення ВІЛ статусу пацієнтки і т.п.
Більшість з цих лікарів є непоганими фахівцями, але, все ж таки, вони порушують законодавчі та етичні норми прийому і ведення пацієнток. На додаток до цих порушень мають вплив суспільні стереотипи, які формують загальну картину гендерних відносин в Україні і є несприятливими для реалізації жінками своїх прав, і відповідно подвоюють тиск на жінок, які живуть з ВІЛ.

Подробнее...

Вакцинація дорослих ВІЛ-позитивних людей

Продовжуємо тему вакцинації дорослих ВІЛ-позитивних людей. Раніше ми вже писали про рекомендовані щеплення для людей, які живуть з ВІЛ  Нагадаємо, що більшість вакцин є рекомендованими для ЛЖВ.

Подробнее...

Графік вакцинації ВІЛ-позитивних людей

 Графік вакцинації ВІЛ-позитивних людей:

Графік вакцинації ВІЛ-позитивних людей:

Для повноцінного захисту від ВПЛ та профілактики раку шийки матки рекомендується зробити три введення вакцини за такою схемою - 0, 1-2, та 6 міс. 
0 – день введення першої дози, через 1-2 місяці введення другої дози та через 6 місяців введення третьої дози після першого щеплення.

🔸 В якому віці потрібно зробити щеплення?

Рекомендовано отримати всі три дози вакцини у віці від 9 до 14 років.
_До 9 років щеплення проти ВПЛ не рекомендовані, тому що не проводились дослідження їх ефективності для дівчат до 9 років.
_Можна робити щеплення після 14 років, проте захист буде надійнішим, якщо імунітет буде набуто до інфікування вірусом папіломи людини - до початку статевого життя.
_Вакцини проти папіломавірусу мають доведену ефективність захисту у жінок віком від 26 років, а також ВІЛ позитивних жінок 18 - 25 років. 
_Рекомендований вік для вакцинації ВІЛ-позитивних – до 26 років. У вакцинованих ВІЛ-позитивних жінок вакцина не впливала на число клітин CD4+, вірусне навантаження ВІЛ та клінічну стадію ВІЛ.

У світі існують декілька вакцин проти вірусу папіломи людини: двовалентна, чотиривалентна і дев’ятивалентна, що захищають проти 2-х, 4-х, та 9-ти типів вірусів папіломи людини. Ці вакцини захищають проти типів папіломавірусу, що найчастіше є причиною раку шийки матки. В Україні 9-валентна вакцина поки що не зареєстрована.

Важливо пам’ятати, що вакцинація не скасовує регулярних профілактичних оглядів і скринінгу на рак шийки матки та не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом

Источник: AHF Ukraine

 • Новости на ЛЖВ
  • Уход и поддержка ЛЖВ – одно из ключевых направлений в работе ОО «Солнечный круг»

   Вот уже на протяжении долгих лет ОО «Солнечный круг» оказывает услуги по уходу и поддержке ЛЖВ (людей, живущих с ВИЧ). И независимо от того, что названия реализуемых общественной организацией проектов из года в год могут меняться, работа, направленная на оказание всесторонней помощи людям, живущим с ВИЧ (детям и...

   Подробнее...

  • В Украине создана Сеть организаций, работающих с ВИЧ-позитивными подростками

   ОО "Солнечный круг" в лице Лидера подростковой группы приняли участие в первой учредительной Национальной встрече по созданию Сети организаций, работающих с ВИЧ-позитивными и уязвимыми к ВИЧ подростками в Украине, которая состоялась 9-11 сентября в Киеве. Среди участников встречи были...

   Подробнее...

  • Насильству немає виправдання!

   В рамках Кампанії "Насильству немає виправдання!" презентуємо ряд відеоробіт, які висвітлюють проблеми пов'язані з насильством по відношенню до жінок і демонструють взаємозв'язок ВІЛ, гендеру та насильства. Вся Кампанія спрямована на активізацію та залучення жінок, що живуть з ВІЛ та жінок з...

   Подробнее...

  • Epclusa компании Гилеад для лечения больных с гепатитом С

   Ну, наконец-то мы сегодня получили гуманитарную помощь в виде более 1700 упаковок ОРИГИНАЛЬНОГО инновационного препарата Epclusa компании Гилеад для лечения больных с гепатитом С, инфицированных разными генотипами ВГС (т.н. пангенотипический препарат).

   Подробнее...

  • Старейший человек с ВИЧ отпраздновал 100 лет

   Я чувствую себя счастливым”, – говорит он. Празднование 100-летия – огромная веха для всех. Но когда Мигель, также известный как «Лиссабонский пациент», отпраздновал свое столетие этой весной, это также стало важной вехой для мирового сообщества ЛЖВ. Это потому, что он самый старый...

   Подробнее...

  • Вакцинація дорослих ВІЛ-позитивних людей

   Продовжуємо тему вакцинації дорослих ВІЛ-позитивних людей. Раніше ми вже писали про рекомендовані щеплення для людей, які живуть з ВІЛ  Нагадаємо, що більшість вакцин є рекомендованими для ЛЖВ.

   Подробнее...