Отчеты организации

Первый в Украине пилотный проект: «Ментальное здоровье женщин +»

При финансовой поддержке
AIDS HEALTHCARE FOUNDATION

ОО «Солнечный круг»
начала первый в Украине
пилотный проект:
«Ментальное здоровье женщин +»
В партнерстве:
Фундацией AНТИСПИД США в Украине

КНП «ООЦСЗХ» ООР, КНП «ЦПБВС» ОМР и КУ «ООМЦПЗ» ООР

Подробнее...

ЗВІТ за ПРОЕКТОМ

ЗВІТ за ПРОЕКТОМ

 «Забезпечення стабільності програм для ВІЛ-позитивних жінок в Одеській області і сприяння початку широкого обговорення питань гендеру та ВІЛ» Виконавець громадська організація "Сонячне коло".

 За фінансової підтримки голландської некомерційної організації “Stichting AFEW International”.

Договір надання добровільного пожертвування # ESF 2020 / 2120 від 21липня 2020 року.

Географія реалізації: місто Одесса та Одеська область.

Термін реалізації: з 21.08.2020  – 21.11.2020 року.

Мета: Розв’язати  «кризову ситуацію», пов'язану з відсутністю доступу до «молочної формули» для дітей, народжених від ВІЛ-позитивних мам, в містах Одеської області, а також вивести на якісно новий рівень обговорення проблематики "Гендер і ВІЛ" - в першу чергу рівного доступу жінок до послуг зі збереження здоров'я, гідності та підвищенню якості життя.

Подробнее...

Предоставление услуг по профилактике передачи ВИЧ от матери к ребенку

Отчет о проекте
«Предоставление услуг по профилактике передачи ВИЧ от матери к ребенку»

AFEW

Реализованный общественной организацией "Солнечный круг" совместно с КНП «ОЦПБВС» ОГС и КНП «ООЦСЗХ» ООС, при финансовой поддержке голландской некоммерческой организацией "Stichting AFEW International" Фонда экстренной помощи Ключевым групп населения "ВЕЦА"

Подробнее...

Проект: «Надання послуг з профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини»

Надання послуг з профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини

C 24.03.20 стартовал проект: «Надання послуг з профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини», реализуемый Общественной организацией «Солнечный круг» совместно с КНП «Одесский Центр Профилактики и Борьбы с ВИЧ-инфекцией /СПИДом» при финансовой поддержке голландской не коммерческой организации «Stichting AFEW international» фонда экстренной помощи ключевым группам «ВЕЦА».

Подробнее...

Звітний період: 02/01/2013 – 31/12/2013р. Реалізовано 3 проекти

logo

 

Назва організації: Сонячне Коло.   

Звітний період: 02/01/2013 – 31/12/2013р. Реалізовано 3 проекти.

 

Проект № 1 «Здоров’я плюс» 

Загальний опис діяльності за проектом: проект «Здоров’я плюс» реалізовано за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (10 раунд) через ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ».

Мета проекту: забезпечити в Одесі для щонайменше 1700 ВІЛ-позитивних дорослих та 450 дітей, народжених ВІЛ-позитивними матерями, доступ до комплексних медично-соціальних послуг, що зменшить рівень смертності, сприятиме профілактиці ТБ та прихильності до лікування АРТ / АМТБ, сприятиме укріпленню життєздатності ЛЖВ та їх родин, забезпечить контроль дотримання прав, просування інтересів, розвитку дітей, адаптації життя з ВІЛ. Проект має 2 основних напрямки: дитячий і дорослий. 

Загалом у роботі проекту задіяні 42 фахівця, з яких залучені за угодами ЦПХ (в основному – медичний персонал) 22 особи, штатні співробітники (соцпрацівники та адміністративна ланка) 20 осіб. 

Фінансова складова. Всього за рік 1 963 229,00грн., з них на програмну діяльність (для клієнтів та оплату праці за прямі послуги для клієнтів) витрачено 1 234 460,00, з цих коштів на гуманітарну допомогу пішло 408 230,00.

 

Подробнее...