Рішення за статтею 3 Конвенції про захист прав людини

4 червня 2020 року Європейський суд з прав людини виніс рішення за статтею 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод щодо ненадання належного лікування в місцях несвободи.

Подробнее:

История успеха: освобождение из зала судебных заседаний

osvobodili iz zala suda08.11.2016 года юрист нашей общественной организации «Солнечный круг» Виталий Матвеев добился освобождения своей подзащитной, ее отпустили с зала судебных заседаний апелляционного суда Одесской области.

Подробнее:

Истории проекта 2013-2014 года

клієнт: САВЕДВА150870ч

В організацію надійшло звернення від партнерської НУО, до якої звернулися друзі засудженого, що відбуває покарання у ВТК №7 Херсонської обл. – мешканця Одеської обл..
Чоловік знаходився у тяжкому стані  - 4 стадія СНІД, ТБ лімфовузлів. При цьому АРТ терапія у ВТК була відсутня.
Проведені адвокаційні заходи щодо надання АРВ препаратів засудженому та подання його на дострокове звільнення за станом здоров’я.
Тричі засудженому було відмовлено судом у достроковому звільненні. ГО «Сонячне Коло» долучили до справи засудженого адвокатів правозахисної Хельсинської спілки. Сапожнікова Олена виграла справу засудженого в апеляційному суді. Справа далі розглядається на рівні Європейського суду проти уряду України.
Наразі кл. САВЕДВА150870ч знаходиться на волі та готується до госпіталізації.

Подробнее:

 • Истории проекта на правозащите
  • История успеха: освобождение из зала судебных заседаний

   08.11.2016 года юрист нашей общественной организации «Солнечный круг» Виталий Матвеев добился освобождения своей подзащитной, ее отпустили с зала судебных заседаний апелляционного суда Одесской области.

   Подробнее

  • Истории проекта 2013-2014 года

   клієнт: САВЕДВА150870ч В організацію надійшло звернення від партнерської НУО, до якої звернулися друзі засудженого, що відбуває покарання у ВТК №7 Херсонської обл. – мешканця Одеської обл..Чоловік знаходився у тяжкому стані  - 4 стадія СНІД, ТБ лімфовузлів. При цьому АРТ терапія у ВТК була відсутня.Проведені...

   Подробнее

  • Рішення за статтею 3 Конвенції про захист прав людини

   4 червня 2020 року Європейський суд з прав людини виніс рішення за статтею 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод щодо ненадання належного лікування в місцях несвободи.

   Подробнее