Звіти організації

Проект «Пом’якшення наслідків впливу війни для ВІЛ позитивних осіб, представників уразливих груп»

Шановні партнери, колеги, громадо.

   Ми щиро раді вам повідомити, що ГО «Сонячний Коло» наприкінці 2022 року отримало гранд від «Emergency Fund Stichting Aidsfonds-Soa Aids Nederland»  на  підтримку проекту  «Пом’якшення наслідків впливу війни для ВІЛ позитивних осіб, представників уразливих груп». 

      Завдяки донному проекту започатковане створення гідних умов для тимчасового проживання ВІЛ позитивних осіб, які не мають місця мешкання. З метою забезпечення базових потреб клієнтів організації та сприяння у соціальній адаптації в нових реаліях. Відремонтована підлога в частині переміщення, яка мала аварійний стан.

photzvit

На базі ГО «Сонячне Коло»  були  надано тимчасове проживання у січні та лютому для 4 ВІЛ позитивних осіб, що пройшли стаціонарний курс реабілітації та подовжили соціальну реабілітацію, які є мешканцями інших регіонів чи не мають місця мешкання. 60 ВІЛ позитивних жінок з дітьми, мешканки Одеської області, отримали безперервну   психологічну підтримку, соціальний супровід щодо оформлення додаткових соціальних благодійних виплат, консультації «рівний – рівному» для вирішення базових потреб.

А також 171 клієнт організації отримали супровід щодо оформлення соціальних благодійних виплат.

    Данна проектна діяльність започаткувала  волонтерську ініціативу спільноти щодо залучення додаткові ресурсів для зміцнення організаційної спроможності та сталості діяльності для безперервного надання  послуг.

За даним напрямком проекту залученні додаткові кошти від інших джерел!!!

Дякуємо «Emergency Fund Stichting Aidsfonds-Soa Aids Nederland» за оперативну та вагому підтримку у ці скрутні часи.