Новини

ЛИСТ ПОДЯКИ ДКВС

       24 лютого о 5-й ранку Російська Федерація нанесла серію ракетних ударів по об'єктах військової інфраструктури у багатьох містах України. Внаслідок постійних обстрілів та окупації частини територій країни, постраждало велике кількість громадянського населення, з’явилися невирішені проблеми та складнощі, щодо задоволення негайних потреб та просто існування людей. Наразі велика кількість волонтерських та громадських об'єднань спрямували свої зусилля на подолання гуманітарної кризи та надання адресної допомоги.

Подяка за зусилля спрямовані на пом'якшення впливу війни, для особливо вразливих груп населення

Громадська організація «Сонячне коло» з початком військових дій дуже плідно співпрацює з Південноукраїнським Департаментом з питань виконання кримінальних покарань.

 Люди, які відбувають покарання, стали мимовільними заручниками ситуації через зовнішні чинники.

«Сонячний круг», неодноразово відгукувалася на звернення Департаменту, допомогти у забезпеченні продуктами харчування, ув'язнених в установах Одеського регіону.

Завдяки нашим партнерам «AFWE України» та організації «Лікарі Миру» ми змогли передати медикаменти та медичні засоби на суму понад 6 000 євро.

За допомогою організації aidsfonds ми змогли закупити медпрепаратів на суму 905 євро.

Забезпечити продуктами повсякденного раціону (бакалія, овочі) у сумі 5 000 євро.

Сьогодні ми активно займаємося пошуком водяного насосу, який вийшов з ладу, звертаючись за допомогою до донорських організацій, для забезпечення доступу до води для 492 осіб з осіб, які відбувають покарання та співробітників колонії Кропивницької області.

Наші зусилля спрямовані на пом'якшення впливу війни, для особливо вразливих груп населення, ВІЛ позитивних людей, у тому числі й людей, які перебувають у місцях позбавлення волі.

Наші зусилля є високо оціненими Департаментом. І сьогодні нам вручили Лист Подяки від Начальника Південноукраїнським Департаментом з питань виконання кримінальних покарань – Підполковника Гречанюк С.

  

    Нам дуже приємно, це висока оцінка нашої роботи!

20221027 153913

20221027 111435 1

 • Новости на главной
  • Екстрена психосоціальна та гуманітарна допомога, підтримка та попередження передачі ВІЛ від матері до дитини

   Усім доброго часу та миру! Шановні жінки, партнери та колеги. ГО «Сонячний круг» продовжує свою роботу у цих непростих умовах. Поспішаємо поділитися, що з 29.04.2022 р. стартував проект за фінансової підтримки Stichting Aidsfonds – Soa Aids Nederland екстреної допомоги Україні та сусіднім країнам. Проект...

   Подробнее

  • Пом’ягщення впливу війни в Україні на людей які живуть з ВІЛ

     Шановні колеги, партнери, громада! З 13.09.2022 при підтримки «Aidsfounds» стартував проект «Пом’ягщення впливу війни в Україні на людей які живуть з ВІЛ» від ГО «Сонячне коло» у партнерстві з МБО «Сходи».       Одержувачами прямих послуг стануть 50 ВІЛ + людей, зокрема ВПО.       Метод - Міннесотська модель «12 кроків». Вона повністю відповідає...

   Подробнее

  • ГО «Сонячне коло» стала переможцем конкурсу соцзамовлення у сфері ВІЛ/СНІДу

   ГО «Сонячне коло» стала переможцем конкурсу соцзамовлення у сфері ВІЛ/СНІДу, який був оголошений КНП «Центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДОМ» Одеської міської ради з метою реалізації Міської цільової програми вирішення пріоритетних соціальних проблем міста Одеси «Соціальне...

   Подробнее

  • Cеминар на тему: «Насилие в семье и основы консультирования при ВИЧ инфекции»

   20.08.15 при содействии Украинского Женского фонда, общественными организациями «Солнечный Круг» и «Вера.Надежда.Любовь» прошел семинар на тему: «Насилие в семье и основы консультирования при ВИЧ инфекции». В г. Измаил присутствовали  работники, волонтеры ВИЧ сервисных и женских организаций, госслужащие. Семинар состоял из...

   Подробнее

  • Итоги акции, посвященной всемирному Дню борьбы со СПИДом в Одессе

   1 декабря 2015 года на улицах города Одессы прошла Акция, посвященная всемирному «Дню борьбы с ВИЧ-инфекцией». Во время акции сотрудниками нашей общественной организации «Солнечный круг» проводилось консультирование людей, которых интересовала информация о ВИЧ, раздавались специальные информационные буклеты и контрацептивы.  

   Подробнее

  • В 2014 году ОО "Солнечный круг" выиграл на конкурсе социальных заказов

   В 2014 году ОО "Солнечный круг" выиграл на конкурсе социальных заказов в номинации "Профилактика СПИДа, ВИЧ-инфекции и наркомании г.Одесса". Благодаря профессионализму команды ОО "Солнечный круг" проект "Здоровье - это мой выбор" был успешно реализован, выполнены все комплексы работ,...

   Подробнее