Новости

ГО «Сонячне коло» стала переможцем конкурсу соцзамовлення у сфері ВІЛ/СНІДу

Надання соціальних послуг особам, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ)

ГО «Сонячне коло» стала переможцем конкурсу соцзамовлення у сфері ВІЛ/СНІДу, який був оголошений КНП «Центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДОМ» Одеської міської ради з метою реалізації Міської цільової програми вирішення пріоритетних соціальних проблем міста Одеси «Соціальне партнерство» на 2020-2021 роки.

Про проведення конкурсу з надання соціальних послуг

шляхом здійснення соціального замовлення

за рахунок коштів бюджету м. Одеси у 2020 році

З метою реалізації Міської цільової програми розв'язання пріоритетних соціальних проблем міста Одеси «Соціальне партнерство» на                               2020-2021 роки КНП «Центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом» ОМР  з 04 вересня 2020 року оголосив конкурс з надання соціальних послуг шляхом здійснення соціального замовлення за рахунок коштів бюджету м. Одеси у 2020 році.

 

Мета конкурсу

Конкурс проводився з метою залучення недержавних суб’єктів до надання соціальних послуг із використанням механізму соціального замовлення, щодо виконання заходу програми «Надання соціальних послуг особам, які живуть з ВІЛ». 

Цільовою  аудиторією визначена соціальна група – ВІЛ-інфіковані вагітні. Щороку в пологових будинках міста народжується  110 - 120 дітей від ВІЛ-інфікованих матерів, з яких 30-40% це одинокі матері, малозабезпечені або багатодітні сім’ї. 

Проблемним питанням є відсутність можливості матерів купувати молочні суміші для новонароджених на перший місяць життя, тому що новонароджені від ВІЛ-інфікованих матерів після пологів знаходяться на штучному годуванні.  У середньому для одної дитини на місяць необхідно 10 пачок молочної суміші «Нестожен - 1»  або «Нутрілон - 1». У подальшому, після реєстрації дитини та взяття  її  під  медичне спостереження у дитячому лікувальному закладі мати отримує вищезазначені суміші безкоштовно.

У 2020 році конкурс з надання соціальних послуг шляхом здійснення соціального замовлення проводився за напрямком:

 • послуги з надання соціальної допомоги  код 85310000 – 5 згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015, а саме ВІЛ – інфікованим матерям, які знаходяться в скрутному соціально – економічному становищі (одинокі матері, малозабезпечені, багатодітні або належать до ключових груп ризику інфікування ВІЛ) з метою недопущення передачі ВІЛ новонародженій дитині через молоко матері. 

Конкурс проводився відповідно до вимог Положення про умови та порядок здійснення соціального замовлення за рахунок коштів бюджету        м. Одеси, затвердженого розпорядженням Одеського міського голови від 25.04.2019 року № 314.

Надання соціальних послуг особам, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ)

Повне найменування недержавного суб’єкта

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СОНЯЧНЕ КОЛО»

Напрямок соціального замовлення

Надання соціальних послуг особам, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ).

Послуги з надання соціальної допомоги  код 85310000 – 5 згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015.

Цільова аудиторія

(соціальна група населення, запланована (гранична) кількість отримувачів допомоги)

ВІЛ – інфіковані вагітних жінок (40), матері/породіль (20 осіб) - які знаходяться в скрутному соціально – економічному становищі (одинокі матері, малозабезпечені, багатодітні або належать до ключових груп ризику інфікування ВІЛ) та немовля народжені від ВІЛ – інфікованими матерів (20 малюків).

 

Послуги проекту Надання соціальних послуг особам, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ):

 

 1. Первинна оцінка потреб та складання індивідуального плану супроводу -1 година.
 2. Структуровані індивідуальні консультації (не менш ніж 2 консультації для кожної жінки): 1 година* 2 консультації = 2 години.
 3. Проведення груп самодопомоги за принципом «Рівний –рівному» (2 групи за місяць) * 1 години = 2години. 
 4. Здійснення патронажу у пологовому будинку, на дому або представлення інтересів в ЛПЗ та інших установах- 2 години.
 5. Надання інформаційно-консультаційних послуг відповідно виявлених потреб - 1 година.
 6. Консультування з профілактики ВІЛ від матері до дитини - 1 година;
 7. Консультування з особливостей догляду за дитиною, народженою від ВІЛ-позитивної матері - 1 година.     
 8. Надання інформації про ВІЛ/СНІД, інфекції що передаються статевим шляхом, туберкульоз, гепатити та профілактика цих захворювань- 1 година.
 9. Надання мотиваційних продуктових наборів Для 40 вагітних жінок – 1 раз за проект.
 10. Надання профілактичної благодійної допомоги – молочні суміші «Нестожен – 1»,  або «Нутрілон – 1», для штучного годування немовля з моменту народження до 1місяця  (4 пачки на 1 клієнта) – один раз за проект.
 11. Надання благодійної допомоги у вигляді памперсів для малюків (4 пачки на місяць), вологі серветки (2 пачки на місяць) - один раз за проект.
 12. Надання благодійної допомоги у вигляді гігієнічні прокладки (2 пачки на місяць), гель для інтимної гігієни (1 штука на місяць) - один раз за проект.
 13. Транспортування матерів з малюками до ЛПЗ, доставка соціальних пакетів за місцем перебування (пологовому будинку, на дому або представлення інтересів в ЛПЗ) - один раз за проект.

 

 

ГО «Сонячне коло»:

м. Одесса,
вул. Канатна, 28
тел: +380960269305
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 • Новости на главной
  • Обращение Владимира Жовтяка - исполнительного директора ВБО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ"

     Я, Владимир Жовтяк, первый раз за 15 лет нахожусь в сложной ситуации. Я чувствую себя непонятым в организации, которая является частью моей жизни. Многие люди, которые знакомы со мной лично знают, что для меня был и есть ценным каждый человек. Мое отношение к людям осталось прежним. Я по-прежнему Володя...

   Подробнее...

  • Итоги акции, посвященной всемирному Дню борьбы со СПИДом в Одессе

   1 декабря 2015 года на улицах города Одессы прошла Акция, посвященная всемирному «Дню борьбы с ВИЧ-инфекцией». Во время акции сотрудниками нашей общественной организации «Солнечный круг» проводилось консультирование людей, которых интересовала информация о ВИЧ, раздавались специальные информационные буклеты и контрацептивы.  

   Подробнее...

  • Семинар по проекту «Общими усилиями противостоять гендерному насилию и распространению ВИЧ»

   10.06.2015 состоялся первый выездной семинар по проекту «Общими усилиями противостоять гендерному насилию и распространению ВИЧ», который реализуется ОО «Солнечный круг», ОД «Вера, Надежда, Любовь» и Южноукраинским центром «Здоровье. Женщина. Долголетие» при финансовой поддержке Международного Благотворительного Фонда «Украинский Женский...

   Подробнее...

  • Мы призываем молодежные инициативы объедениться ради общей цели!

   Мы призываем молодежные инициативы объедениться ради общей цели! Несмотря на то, что подростки - не самая большая по численности группа, уверены, вы согласитесь, что очень важно уделять молодым людям должное внимание. Одной из возможностей донести голоса молодых ребят до людей, принимающих решения в нашей стране...

   Подробнее...

  • Социальные работники ОО «Солнечный круг» обучены тестированию быстрыми тестами на ВИЧ

   На этой неделе социальные работники ОО «Солнечный круг» вернулись с тренинга по обучению тестирования быстрыми тестами на ВИЧ, который проводила Всеукраинская Сеть ЛЖВ с целью подготовить специалистов в реализации запланированного масштабного проекта по тестированию на ВИЧ-инфекцию близкого окружения...

   Подробнее...

  • Доступ для повної та якісної діагностики ВІЛ-позитивним особам – мешканцям Одеси

   Под таким названием подала наша общественная организация "Солнечный круг" социальный проект в Одесский горсовет в рамках проекта  "Общественный бюджет". Мы надеемся набрать как можно голосов в ходе голосования за данный проект (голоса принимаются до 29.07.2017 года) и достичь цель стратегии 90-90-90:...

   Подробнее...