Новини

ГО «Сонячне коло» стала переможцем конкурсу соцзамовлення у сфері ВІЛ/СНІДу

Надання соціальних послуг особам, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ)

ГО «Сонячне коло» стала переможцем конкурсу соцзамовлення у сфері ВІЛ/СНІДу, який був оголошений КНП «Центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДОМ» Одеської міської ради з метою реалізації Міської цільової програми вирішення пріоритетних соціальних проблем міста Одеси «Соціальне партнерство» на 2020-2021 роки.

Про проведення конкурсу з надання соціальних послуг

шляхом здійснення соціального замовлення

за рахунок коштів бюджету м. Одеси у 2020 році

З метою реалізації Міської цільової програми розв'язання пріоритетних соціальних проблем міста Одеси «Соціальне партнерство» на                               2020-2021 роки КНП «Центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом» ОМР  з 04 вересня 2020 року оголосив конкурс з надання соціальних послуг шляхом здійснення соціального замовлення за рахунок коштів бюджету м. Одеси у 2020 році.

 

Мета конкурсу

Конкурс проводився з метою залучення недержавних суб’єктів до надання соціальних послуг із використанням механізму соціального замовлення, щодо виконання заходу програми «Надання соціальних послуг особам, які живуть з ВІЛ». 

Цільовою  аудиторією визначена соціальна група – ВІЛ-інфіковані вагітні. Щороку в пологових будинках міста народжується  110 - 120 дітей від ВІЛ-інфікованих матерів, з яких 30-40% це одинокі матері, малозабезпечені або багатодітні сім’ї. 

Проблемним питанням є відсутність можливості матерів купувати молочні суміші для новонароджених на перший місяць життя, тому що новонароджені від ВІЛ-інфікованих матерів після пологів знаходяться на штучному годуванні.  У середньому для одної дитини на місяць необхідно 10 пачок молочної суміші «Нестожен - 1»  або «Нутрілон - 1». У подальшому, після реєстрації дитини та взяття  її  під  медичне спостереження у дитячому лікувальному закладі мати отримує вищезазначені суміші безкоштовно.

У 2020 році конкурс з надання соціальних послуг шляхом здійснення соціального замовлення проводився за напрямком:

 • послуги з надання соціальної допомоги  код 85310000 – 5 згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015, а саме ВІЛ – інфікованим матерям, які знаходяться в скрутному соціально – економічному становищі (одинокі матері, малозабезпечені, багатодітні або належать до ключових груп ризику інфікування ВІЛ) з метою недопущення передачі ВІЛ новонародженій дитині через молоко матері. 

Конкурс проводився відповідно до вимог Положення про умови та порядок здійснення соціального замовлення за рахунок коштів бюджету        м. Одеси, затвердженого розпорядженням Одеського міського голови від 25.04.2019 року № 314.

Надання соціальних послуг особам, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ)

Повне найменування недержавного суб’єкта

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СОНЯЧНЕ КОЛО»

Напрямок соціального замовлення

Надання соціальних послуг особам, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ).

Послуги з надання соціальної допомоги  код 85310000 – 5 згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015.

Цільова аудиторія

(соціальна група населення, запланована (гранична) кількість отримувачів допомоги)

ВІЛ – інфіковані вагітних жінок (40), матері/породіль (20 осіб) - які знаходяться в скрутному соціально – економічному становищі (одинокі матері, малозабезпечені, багатодітні або належать до ключових груп ризику інфікування ВІЛ) та немовля народжені від ВІЛ – інфікованими матерів (20 малюків).

 

Послуги проекту Надання соціальних послуг особам, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ):

 

 1. Первинна оцінка потреб та складання індивідуального плану супроводу -1 година.
 2. Структуровані індивідуальні консультації (не менш ніж 2 консультації для кожної жінки): 1 година* 2 консультації = 2 години.
 3. Проведення груп самодопомоги за принципом «Рівний –рівному» (2 групи за місяць) * 1 години = 2години. 
 4. Здійснення патронажу у пологовому будинку, на дому або представлення інтересів в ЛПЗ та інших установах- 2 години.
 5. Надання інформаційно-консультаційних послуг відповідно виявлених потреб - 1 година.
 6. Консультування з профілактики ВІЛ від матері до дитини - 1 година;
 7. Консультування з особливостей догляду за дитиною, народженою від ВІЛ-позитивної матері - 1 година.     
 8. Надання інформації про ВІЛ/СНІД, інфекції що передаються статевим шляхом, туберкульоз, гепатити та профілактика цих захворювань- 1 година.
 9. Надання мотиваційних продуктових наборів Для 40 вагітних жінок – 1 раз за проект.
 10. Надання профілактичної благодійної допомоги – молочні суміші «Нестожен – 1»,  або «Нутрілон – 1», для штучного годування немовля з моменту народження до 1місяця  (4 пачки на 1 клієнта) – один раз за проект.
 11. Надання благодійної допомоги у вигляді памперсів для малюків (4 пачки на місяць), вологі серветки (2 пачки на місяць) - один раз за проект.
 12. Надання благодійної допомоги у вигляді гігієнічні прокладки (2 пачки на місяць), гель для інтимної гігієни (1 штука на місяць) - один раз за проект.
 13. Транспортування матерів з малюками до ЛПЗ, доставка соціальних пакетів за місцем перебування (пологовому будинку, на дому або представлення інтересів в ЛПЗ) - один раз за проект.

 

 

ГО «Сонячне коло»:

м. Одесса,
вул. Канатна, 28
тел: +380960269305
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в браузере должен быть включен Javascript.

 • Новости на главной
  • Как Украина остановит эпидемию ВИЧ/СПИДа

   Эпидемия ВИЧ/СПИДа в Украине будет остановлена. Такое совместное заявление 27 сентября сделали и.о. министра здравоохранения Ульяна Супрун, директор Объединенной программы ООН по ВИЧ / СПИДу (UNAIDS) в Украине Яцек Тишко, Глава Представительства Детского фонда ООН (ЮНИСЕФ) в Украине Джованна...

   Подробнее

  • Тренинг «Права человека»

   13 – 14 июля 2017 года по адресу: г. Одесса, ул. Софиевская, 10 (БФ «Дорога к дому») наша общественная организация «Солнечный круг» организовали и провели тренинг «Права человека». Тренинг проводился в рамках программы «Платформа развития гражданского общества», поддержанного ИСАР «Еднання» при...

   Подробнее

  • Сеть продолжает борьбу за снижение цены на АРВ препарат лопинавир/ритонавир

   30 января состоялось очередное судебное заседание по иску Сети ЛЖВ направленным на отмену монополии на импорт в Украину наиболее распространённого препарата для лечения ВИЧ в нашей стране - комбинации лопинавира и ритонавира, широко известного в мире под торговыми марками Алувия и Калетра.

   Подробнее

  • Гуманітарна допомога по проекту від AHF Fund: Emergency Funding

   Проект від AHF Fund:Emergency Funding продовжує свою роботу. Наразі маємо повний запланований об’єм клієнток проекту. Трішки статистики.

   Подробнее

  • Поздравляем с Днем Рождения!

   Дорогая наша Альбина Олеговна! Поздравляем Вас с Днем Рождения! Желаем Вам всего самого теплого, сладкого и желанного в жизни! Под Вашим чутким руководством Работаем не первый год. И здесь поздравить Вас сегодня Собрался весь честной народ!

   Подробнее

  • Мини-тренинги

   В общественной организации "Солнечный круг" 12.06.2015 года были проведены два мини-тренинга для сотрудников организации и волонтеров. Первый мини -тренинг  под названием "Права человека и гражданина" провел юрист организации Матвеев Виталий. Сотрудники узнали о правах человека, которые...

   Подробнее