Воссоединения матери с ребенком

Друзья, Доброго времени суток!

ОО «Солнечный круг» спешит поделится с Вами очередным успехом. 

Более чем пол года длилась данная история, и в этом месяце она закончилась успехом, воссоединения матери с ребенком! 

Подробнее:

Последствия несвоевременного начала приема АРТ при беременности


vich u rebenka 208x138В ОО «Солнечный круг» обратилась мама девочки, которая в своем возрасте: 2,5 лет плохо развивается: не ходит и не говорит.

Подробнее:

Истории проекта 2013-2014 года

клиент  мати – Тетяна 36 років. БЕРТН030674ж., дитина – Марина 12 років. БЕРМВ270998жд. (совместно Материнство и детство / Уход и поддержка ЛЖВ)


Тетяна та її молодша донька мають ВІЛ-позитивний статус, вони перебувають на обліку в СНІД-центрі з 1998 року. Чоловік Тетяни категорично відмовляється відвідувати СНІД-центр, він також стоїть на обліку з 1998 року. Зі слів жінки, вона як дізналась про свій статус не відвідувала жодного лікаря в СНІД центрі. Коли у дитини підтвердився ВІЛ-позитивний статус вона також припинила відвідувати дитячого лікаря, весь час займалась самолікуванням - сокотерапія, фітотерапія, здорова їжа, морські прогулянки. На прохання лікарів прийти на здачу аналізів для дитини, жінка давала згоду проте за 12 років вона приводила дитину до лікаря педіатра лише кілька разів.


Зі слів Тетяни, за всі роки приховування свого статусу і відсутності спілкування з людьми, яких торкнулась така сама проблема, вона була емоційно виснажена, в неї з’явилися опортуністичні хвороби у вигляді кандидозу, герпесу. У дитини також стали проявлятись час від часу такі самі опортуністичні інфекції. Дитина хворіла 6 разів на рік простудними захворюваннями. Членами МДК разом з клієнтом було визначено перелік потреб та проблем на момент її вступу в проект. Серед названих потреб та проблем було детально розглянуто такі:

 1. Покращення батьківських навичок (догляд та підтримка ВІЛ інфікованої дитини).
 2. Покращення навичок спілкування, комунікації, подолання стресу.
 3. Сприяння та допомога в проходженні медичного обстеження в СНІД центрі (CD4, вірусне навантаження) матері та дитини.
 4. Надання психологічної підтримки матері та дитині.
 5. Гуманітарна допомога.
 6. Мотивація жінки у прийнятті рішення щодо прийому АРТ терапії для дитини.

 Соціальним працівником разом з Тетяною був здійснений візит до міського СНІД-центру, де жінка разом з дитиною здала всі необхідні аналізи (CD4, вірусне навантаження). За показниками аналізів дитини та матері було діагностовано кризову ситуацію, вони потребували термінової підготовки до прийняття АРТ терапії. Марина з матір’ю за підтримкою членів МДК почала ретельну підготовку до прийняття АРТ терапії та прийом противотуберкульозної терапії, також вони отримали багато знань щодо лікування опортуністичних захворювань від соціального працівника. Протягом всього часу підготовки до прийому АРТ Тетяна підтримувала зв‘язок з членами МДК, завдяки цьому та отриманим знанням родина змогла впоратись з навантаженням на організм дитини (прийняття проти туберкульозної терапії та лікування опортуністичних інфекцій) та вдало розпочати прийом АРТ терапії, яка була необхідна для дитини. Тетяна сама також почала приймати АРТ терапію.

Подробнее:

 • Истории проекта на материнстве
  • Воссоединения матери с ребенком

   Друзья, Доброго времени суток! ОО «Солнечный круг» спешит поделится с Вами очередным успехом.  Более чем пол года длилась данная история, и в этом месяце она закончилась успехом, воссоединения матери с ребенком! 

   Подробнее

  • Истории проекта 2013-2014 года

   клиент  мати – Тетяна 36 років. БЕРТН030674ж., дитина – Марина 12 років. БЕРМВ270998жд. (совместно Материнство и детство / Уход и поддержка ЛЖВ) Тетяна та її молодша донька мають ВІЛ-позитивний статус, вони перебувають на обліку в СНІД-центрі з 1998 року. Чоловік Тетяни категорично відмовляється відвідувати СНІД-центр, він також стоїть на...

   Подробнее

  • Последствия несвоевременного начала приема АРТ при беременности

   В ОО «Солнечный круг» обратилась мама девочки, которая в своем возрасте: 2,5 лет плохо развивается: не ходит и не говорит.

   Подробнее