ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА МІСЦЕВУ ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ З ОЦІНКИ ВАРТОСТІ НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

Вих. №767/17 від 27.11.2017 р.

  

Оголошення конкурсу

на місцеву закупівлю послуг

з оцінки вартості нежитлових приміщень

  

ГО «Сонячне Коло» (далі – «Організатор») оголошує конкурс на місцеву закупівлю  послуг з експертної оцінки вартості нежитлової нерухомості, яка належить до комунального майна, для оренди.

Дана закупівля необхідна для  продовження Договору оренди між ГО  «Сонячне коло» та Департаментом комунальної власності Одеської міської ради в межах проекту «Подолати бар’єри-вибір-здоров’я», що фінансується БО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

Опис позицій до закупівлі / технічне завдання для робіт та послуг 

Адреса: м. Одеса, вул. Канатна, 28

 

  • нежиле підвальне приміщення за № 601, загальною площею 153,9 кв.м. на підставі договору оренди нежилих приміщень від 14 жовтня 2011 року між Департаментом комунальної власності Одеської міської ради та громадською організацією «Сонячне коло» про що зроблено запис в реєстрі за № 1020.
  • нежитлове приміщення першого поверху за № 501, загальною площею 140,0 кв.м. на підставі договору оренди нежилих приміщень за № 54/6 від 22 листопада 2011 року між Департаментом комунальної власності Одеської міської ради та громадською організацією «Сонячне коло» про що зроблено запис в реєстрі за № 95.

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція у формі цінової пропозиції, рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
  2. Документи, які підтверджують право на здійснення підприємницької діяльності відповідного виду.

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/Kodeks-povedinki-postachalnikiv.pdf )

Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі).

Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

 

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з постачальниками  

Керівник організації Котович Альбіна,

Координатор проекту Максимова Ірина.

 м. Одеса, вул. Канатна, 28, Офіс, тел/факс (048) 704-06-20,  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

http://sun-org.od.ua/provedenie-tendernykh-zakupok

     

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

м. Одеса, вул.. Канатна 28

або в електронному вигляді на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Приймання  пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюються з понеділка по п’ятницю з 10 год 00 хв. до 16 год.00 хв

до 01.12.2017 року до 16 год.00хв.  за Київським часом.