Тендер на проведення тренінгу на тему: «Основи ґендерної рівності та надання ґендерно-орієнтованих послуг»

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 02 червня 2017

Адреса

м. Одеса, вул. Канатна, 28, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Максимальна сума тендеру (грн)

4250

Види послуг

Тренінг

Опис

Громадська організація «Сонячне коло» оголошує  тендер на проведення одноденного тренінгу  на тему «Основи  ґендерної рівності та надання  ґендерно-орієнтованих послуг» в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства».

Цільовою аудиторією ГО "Сонячне коло" є соціально вразливі катогорії громадян, такі як ВІЛ-позитивні особи; засуджені, ув'язнені та звільнені з місць позбавлення волі; жінки, діти, молодь; безпритульні; СІН тощо. Організація займається правозахисною діяльністю та надає ВІЛ-сервісні послуги людям, яких торкнулася епідемія ВІЛ-СНІДу. 

Більш детально з діяльністю організації можна ознайомитися на нашому сайті http://sun-org.od.ua/

Тематика тренінгу повинна бути пов'язана з основними напрямками роботи організації із застосуванням успішних практик та виконанням завдань із сфери своєї діяльності.

Термін надання послуги: червень-серпень 2017 року (конкретний час і дату буде погоджено з тренером)

За додатковою інформацією звертатись до Альбіни Котович за тел. 0674890687, або на email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вимоги до виконавців

Перелік інформації, яку необхідно подати до організації на участь у тендері:

1. Резюме (із вказанням релевантної освіти та досвіду проведення навчальних заходів у сфері забезпечення ґендерної рівності для правозахисних та ВІЛ-сервісних організацій

2. Попередня програма тренінгу.

3. Контакти щонайменше двох НУО з подібними напрямками роботи, з якими співпрацював тренер.

4. Цінова пропозиція (подається однією сумою і включає в себе усі податкові зобов'язання, проїзд до місця проведення тренінгу, проживання та харчування за межами проведення заходу). 

5. Посилання на відгуки, рекомендації про надавача послуг, розміщені у вільному доступі (якщо такі є), являються додатковою перевагою. 

5. Посилання на профайл на порталі http://cd-platform.org/

Надавачі послуг повинні бути зареєстровані на порталі www.cd-platform.org

Тематики

Європейська інтеграція Організація надання соціальних послуг Особистісний розвиток Послуги у сфері ВІЛ/СНІД

Для кого надаватиметься послуга?

Волонтери Громадські лідери Соціальні працівники Члени НГО

Контактна особа

Альбіна Котович

Кількість учасників

13-15
ГО "Сонячне коло"