Тендер на проведення тренерських/консультаційних послуг на тему: «Адвокація та адвокаційна діяльність в НУО»

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 02 червня 2017

Адреса

м. Одеса, вул. Канатна, 28, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Максимальна сума тендеру (грн)

12000

Види послуг

Інформаційні послуги Тренінг

Опис

Громадська організація «Сонячне коло» оголошує  тендер на проведення 3-ох денного тренінгу  на тему «Адвокація та адвокаційна діяльність в НУО» із розробленням адвокаційного плану організації в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства».

За результатами тренінгу організація має розробити Адвокаційний план на 2017-2019 роки.

Цільовою аудиторією ГО "Сонячне коло" є соціально вразливі катогорії громадян, такі як ВІЛ-позитивні особи; засуджені, ув'язнені та звільнені з місць позбавлення волі; жінки, діти, молодь; безпритульні; СІН тощо. Організація займається правозахисною діяльністю та надає ВІЛ-сервісні послуги людям, яких торкнулася епідемія ВІЛ-СНІДу. 

Більш детально з діяльністю організації можна ознайомитися на нашому сайті http://sun-org.od.ua/

Тематика тренінгу повинна бути пов'язана з основними напрямками роботи організації із застосуванням успішних практик та виконанням завдань із сфери своєї діяльності.

Термін надання послуги: червень 2017 року (кінцевий термін до 10 червня)

За додатковою інформацією звертатись до Альбіни Котович за тел. 0674890687, або на email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вимоги до виконавців

Перелік інформації, яку необхідно подати до організації на участь у тендері:

1. Резюме (із вказанням релевантної освіти та досвіду проведення навчальних заходів у сфері адвокаційної діяльності для правозахисних та ВІЛ-сервісних організацій)

2. Попередня програма тренінгу.

3. Контакти щонайменше двох правозахисних та/або сервісних НУО, з якими співпрацював тренер.

4. Цінова пропозиція (подається однією сумою і включає в себе усі податкові зобов'язання, проїзд до місця проведення тренінгу, проживання та харчування за межами проведення заходу). 

5. Посилання на відгуки, рекомендації про надавача послуг, розміщені у вільному доступі (якщо такі є), являються додатковою перевагою. 

5. Посилання на профайл на порталі http://cd-platform.org/

Надавачі послуг повинні бути зареєстровані на порталі www.cd-platform.org

Тематики

Адвокасі: від планування до втілення

Для кого надаватиметься послуга?

Волонтери Члени НГО

Контактна особа

Альбіна Котович

Кількість учасників

13-15
ГО "Сонячне коло"